Wybory
Solidarni z Ukrainą - ми з Вами

Informacje o kierunku studiów

Kierunek: Management (s2)

Bo to Ty zarządzasz przyszłością, a my chcemy Ci w tym skutecznie pomóc!

Czym jest Management?

Management to prowadzony w języku angielskim kierunek studiów, który rozwija wiedzę z zakresu ekonomii, finansów, marketingu i prawa gospodarczego. Studenci zdobywają umiejętności niezbędne do pracy w organizacjach oraz zostają wyposażeni w wiedzę o wszelkich aspektach funkcjonowania nowoczesnych przedsiębiorstw i instytucji. Profil ich wykształcenia odpowiada zapotrzebowaniu rynku pracy, co daje możliwość zajmowania eksponowanych stanowisk. Przygotowani są do pełnienia roli liderów biznesu i kreatorów rzeczywistości gospodarczej.

 

 


Dlaczego warto studiować zarządzanie na UMK?

Kierunek zarządzanie na UMK w Toruniu, jako jeden z niewielu w Polsce, może pochwalić się oceną wyróżniającą nadaną przez Polską Komisję Akredytacyjną. Nasz Wydział posiada międzynarodową akredytację AACSB, poświadczającą wysoki poziom nauczania. Dzięki niej jesteśmy w gronie 5% najlepszych uczelni biznesowych świata. Każdy absolwent WNEiZ dostaje wraz z dyplomem certyfikat AACSB. Studia na naszym Wydziale pozwalają na korzystanie z bogatego doświadczenia zawodowego wykładowców. To także możliwość poszerzania swoich zainteresowań poprzez aktywności w wielu kołach naukowych i licznych organizacjach studenckich.

Niewątpliwym atutem studiów na UMK jest także Toruń – piękne miasto bogate w atrakcje dla studentów i, co istotne, relatywnie niedrogie.

Studia na kierunku Management prowadzone są w języku angielskim, a studenci mogą wziąć udział w programie podwójnego dyplomu, umożliwiającym zdobycie dwóch dyplomów w jednym czasie: polskiego oraz francuskiego (Uniwersytetu w Angers). Więcej informacji o programie dostępnych jest na stronie internetowej 3w2.umk.pl

Management (in English)


Co po studiach?

Absolwenci kierunku Management osiągają sukcesy jako:

  • menedżerowie i specjaliści w korporacjach międzynarodowych, przedsiębiorstwach oraz własnych firmach,
  • pracownicy urzędów administracji państwowej i samorządowej,
  • menadżerowie w instytucjach, fundacjach, stowarzyszeniach,
  • specjaliści w agencjach konsultingowych,
  • eksperci rynku inwestycji i nieruchomości,
  • przedsiębiorcy.

Gdzie pracują absolwenci UMK?


Stwórzmy razem #teamwneiz!

Dołącz do nas i stwórz razem z nami #teamwneiz!

Galeria zdjęć

zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ]  zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ]