Wyniki rekrutacji 2020

2020-08-24

24 sierpnia o godz. 14:00 na indywidualnych kontach kandydatów na studia w systemie IRK pojawiły się wyniki pierwszego naboru na studia I stopnia i jednolite magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Osoby zakwalifikowane mają czas na złożenie dokumentów od 25 do 29 sierpnia 2020 roku.

O 14:00 Komisja Rekrutacyjna przedstawiła wyniki pierwszej tury pierwszego naboru na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie. Gwarancją przyjęcia kandydata, który został zakwalifikowany na studia, jest złożenie kompletu dokumentów. W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce, Uczelniana Komisja Rekrutacyjna przyjmuje dokumenty przesłane tylko drogą korespondencyjną (poczta, kurier) na adres:

• kampus toruński:

Uczelniana Komisja Rekrutacyjna UMK

ul. Gagarina 11

• kampus bydgoski:

Uczelniana Komisja Rekrutacyjna

ul. Jagiellońska 13-15, 85-067 Bydgoszcz

budynek A, aula A (I piętro)

Należy pamiętać, że liczy się data dostarczenia dokumentów do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej, a nie data nadania. Szczegółowe informacje i wymagane dokumenty:

Harmonogram rekrutacji: