Zarejestruj się Zaloguj się
Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite
Strona główna > Kandydaci > Niezbędnik > Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite

Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite

Strona główna > Kandydaci > Niezbędnik > Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite

 Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite

STUDIA STACJONARNE
PIERWSZEGO STOPNIA I JEDNOLITE MAGISTERSKIE
I NABÓR

ETAPY REKRUTACJI

TERMINY

Rejestracja, wniesienie opłaty rekrutacyjnej

Kandydaci na kierunki:

konserwacja i restauracja dzieł sztuki,

grafika,

sztuka mediów i edukacja wizualna

14.05 (wtorek) – 04.07.2019 r. (czwartek)

do godz. 23:59

Kandydaci na kierunki:

malarstwo,

architektura wnętrz

14.05 (wtorek) – 09.07.2019 r. (wtorek)

do godz. 23:59

Kandydaci na pozostałe kierunki studiów

14.05 (wtorek) – 11.07.2019 r. (czwartek)

do godz. 23:59

 

Egzaminy wstępne

Kandydaci na kierunek:

konserwacja i restauracja dzieł sztuki

kwalifikacja prac plastycznych

08.07.2019 r. (poniedziałek)

egzaminy praktyczne:

08.07 (poniedziałek) – 10.07.2019 r. (środa)

Kandydaci na kierunki:

grafika

sztuka mediów i edukacja wizualna

kwalifikacja prac plastycznych

08.07.2019 r. (poniedziałek)

egzaminy praktyczne:

09.07 (wtorek) – 10.07.2019 r. (środa)

Kandydaci na kierunki:

malarstwo

architektura wnętrz

egzaminy praktyczne:

11.07 (czwartek) – 12.07.2019 r. (piątek)

Kandydaci na kierunek:

teologia, sp. kapłańska

logopedia

rozmowa kwalifikacyjna

15.07.2019 r. (poniedziałek)
 

Ogłoszenie wyników

I etap

ogłoszenie list zakwalifikowanych 16.07.2019 r. (wtorek) godz. 14.00
składanie dokumentów 17.07 (środa) – 22.07.2019 r. (poniedziałek)

II etap

ogłoszenie list zakwalifikowanych 24.07.2019 r. (środa) godz. 14.00
składanie dokumentów 25.07 (czwartek) – 27.07.2019 r. (sobota)

III etap

ogłoszenie list zakwalifikowanych 30.07.2019 r. (wtorek) godz. 14.00
składanie dokumentów 31.07 (środa) – 02.08.2019 r. (piątek)

Kolejne etapy rekrutacji dla kierunku weterynaria - w zależności od wypełnionego limitu informacje będą przekazywane na konto kandydata w systemie IRK

II NABÓR/PRZEDŁUŻENIE REKRUTACJI
W RAMACH I NABORU

ETAPY REKRUTACJI TERMINY
Rejestracja, wniesienie opłaty rekrutacyjnej
Kandydaci na kierunki:

malarstwo,

architektura wnętrz

07.08 (środa) – 11.09.2019 r. (środa)

do godz. 23:59

Kandydaci na pozostałe kierunki,
w tym konserwacja i restauracja dzieł sztuki, grafika, sztuka mediów i edukacja wizualna
07.08 (środa) – 15.09.2019 r. (niedziela)

do godz. 23:59

 
Egzaminy wstępne*

Kandydaci na kierunki artystyczne:

malarstwo

architektura wnętrz

egzaminy praktyczne 13.09 (piątek) - 14.09.2019 r. (sobota)

Kandydaci na kierunki artystyczne:

konserwacja i restauracja dzieł sztuki

grafika

sztuka mediów i edukacja wizualna

kwalifikacja prac plastycznych 17.09.2019 r. (wtorek)
egzaminy praktyczne 17.09 (wtorek) – 18.09.2019 r. (środa)

Kandydaci na kierunek:

teologia, sp. kapłańska

logopedia

rozmowa kwalifikacyjna 17.09.2019 r. (wtorek)
 
Ogłoszenie wyników
ogłoszenie list zakwalifikowanych 19.09.2019 r. (czwartek) godz. 14.00
składanie dokumentów 20.09 (piątek) – 23.09.2019 r. (poniedziałek)

* – egzaminy wstępne odbędą się tylko na tych kierunkach, na których zostanie ogłoszony drugi nabór lub dla których zostanie przedłużony pierwszy nabór