Rok Mikołaja Kopernika - Światowy Kongres Kopernikański
Solidarni z Ukrainą - ми з Вами

Informacje o kierunku studiów

Kierunek: zarządzanie (studia 1. stopnia)

Bo to Ty zarządzasz przyszłością, a my chcemy Ci w tym skutecznie pomóc!

Zarządzanie to kierunek studiów, który rozwija wiedzę z zakresu ekonomii, finansów, marketingu i prawa gospodarczego. Studenci zdobywają umiejętności niezbędne do pracy w organizacjach oraz zostają wyposażeni w wiedzę o wszelkich aspektach funkcjonowania nowoczesnych przedsiębiorstw i instytucji. Profil ich wykształcenia odpowiada zapotrzebowaniu rynku pracy, co daje możliwość zajmowania eksponowanych stanowisk. Przygotowani są do pełnienia roli liderów biznesu i kreatorów rzeczywistości gospodarczej.

 

 

 


Dlaczego warto studiować zarządzanie na UMK?

Kierunek zarządzanie na UMK w Toruniu, jako jeden z niewielu w Polsce, może pochwalić się oceną wyróżniającą nadaną przez Polską Komisję Akredytacyjną. Nasz Wydział posiada międzynarodową akredytację AACSB, poświadczającą wysoki poziom nauczania. Dzięki niej jesteśmy w gronie 5% najlepszych uczelni biznesowych świata. Każdy absolwent WNEiZ dostaje wraz z dyplomem certyfikat AACSB. Studia na naszym Wydziale pozwalają na korzystanie z bogatego doświadczenia zawodowego wykładowców. To także możliwość poszerzania swoich zainteresowań poprzez aktywności w wielu kołach naukowych i licznych organizacjach studenckich.

Niewątpliwym atutem studiów na UMK jest także Toruń – piękne miasto bogate w atrakcje dla studentów i, co istotne, relatywnie niedrogie.

W trakcie I roku studiów wybierzesz jeden z kilku oferowanych przez nas modułów specjalnościowych:

 • marketingowy,
 • informatyczny,
 • inwestycyjno-nieruchomościowy,
 • personalny – menedżer HR,
 • organizacyjny – menedżer biznesu.

 

Studiuj na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu!


Oferta dla studentów-sportowców

Udział w programie "Kariera dwutorowa student-sportowiec" pozwala na elastyczne łączenie nauki akademickiej z karierą sportową.

Kandydaci posiadający aktualną klasę mistrzowską międzynarodową, klasę mistrzowską lub pierwszą klasę sportową w dyscyplinach olimpijskich i nieolimpijskich otrzymują maksymalną liczbę punktów w postępowaniu rekrutacyjnym i są zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej.

Nasi studenci

Filip Świderski, dyscyplina: hokej

Jestem zadowolony z wyboru kierunku. Z całą pewnością mogę polecić zarówno kierunek, jak i wydział wszystkim, którzy swoje zainteresowania sportem dzielą z szeroko pojętą ekonomią i finansami.

Program Kariery dwutorowej umożliwił mi pogodzenie sportu z dalszą nauką. Pomimo przebywania przez większą część roku daleko poza Toruniem nie doświadczyłem problemów z nauką – dzięki pomocy osób tworzących program, jak również dzięki przychylności prowadzących zajęcia wobec uczestników programu Kariera dwutorowa.


fot.: miastokolobrzeg.pl

Kinga Waleriańczyk, dyscyplina: lekkoatletyka (chód sportowy)

Jestem studentką drugiego roku na kierunku zarządzanie. Jestem bardzo zadowolona z wyboru kierunku. Polecam Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

Program Kariera dwutorowa student-sportowiec bardzo pomaga w łączeniu sportu i nauki na wysokim poziomie. Nie ma problemu z różnymi wyjazdami. Ten program to najlepsza rzecz, jaka może spotkać sportowca, który chce się dalej uczyć.


Co po studiach?

Absolwenci kierunku zarządzanie osiągają sukcesy jako:

 • menedżerowie i specjaliści w korporacjach międzynarodowych, przedsiębiorstwach oraz własnych firmach,
 • pracownicy urzędów administracji państwowej i samorządowej,
 • menadżerowie w instytucjach, fundacjach, stowarzyszeniach,
 • specjaliści w agencjach konsultingowych,
 • eksperci rynku inwestycji i nieruchomości,
 • przedsiębiorcy.

Gdzie pracują absolwenci UMK?


Stwórzmy razem #teamwneiz!

Dołącz do nas i stwórz razem z nami #teamwneiz!

Galeria zdjęć

zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ]