Wybory
Solidarni z Ukrainą - ми з Вами

Informacje o kierunku studiów

Kierunek: komunikacja i psychologia w biznesie (studia 1. stopnia)

Bo to Ty zarządzasz przyszłością, a my chcemy Ci w tym skutecznie pomóc!

fot. Andrzej Romański

Czym jest komunikacja i psychologia w biznesie?

Komunikacja i psychologia w biznesie to praktyczny kierunek, w którym świetnie odnajdują się osoby otwarte, komunikatywne, gotowe na wyzwania i odnoszenie sukcesów w biznesie. Specyfika studiów sprawia, iż nasze studentki i studenci rozwijają zarówno umiejętności analityczne, jak i społeczne, co daje im szerokie pole do rozwoju swojej kariery.


Dlaczego warto studiować komunikację i psychologię w biznesie na UMK?

fot. Andrzej Romański

*  Studiując na tym kierunku pozyskasz wiedzę psychologiczną niezbędną do zrozumienia drugiego człowieka, a także narzędzia analityczne i doświadczenie praktyczne. Da ci to możliwość elastycznego dopasowania się do potrzeb rynku pracy.

*  Poprzez udział w praktykach, szkoleniach i kołach naukowych, już na pierwszym roku studiów, możesz zdobyć wiele praktycznych umiejętności a przy tym wzbogacisz swoje CV.

*  To osoby studiujące na naszym kierunku prowadzą media społecznościowe i promocję naszego Wydziału. Uczą się przed doświadczenie.

*  Nasz Wydział posiada międzynarodową akredytację AACSB. Dzięki niej jesteśmy w gronie 6% najlepszych uczelni biznesowych świata. Każdy absolwent WNEiZ dostaje wraz z dyplomem certyfikat AACSB poświadczający najwyższy poziom jakości nauczania.

*  Po II roku studiów wybierzesz jedną z oferowanych przez nas specjalności:

  • menedżer HR,
  • menedżer PR,
  • menedżer zarządzania sprzedażą.

 

Studiuj na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu!


Oferta dla studentów-sportowców

Natalia Krześlak

Program "Kariera dwutorowa student-sportowiec" pozwala na elastyczne łączenie nauki akademickiej z karierą sportową.

Kandydaci posiadający aktualną klasę mistrzowską międzynarodową, klasę mistrzowską lub pierwszą klasę sportową w dyscyplinach olimpijskich i nieolimpijskich otrzymują maksymalną liczbę punktów w postępowaniu rekrutacyjnym i są zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej.

Nasi studenci

Natalia Krześlak, dyscyplina: kolarstwo

Jestem studentką II roku komunikacji i psychologii w biznesie w programie Kariera Dwutorowa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem kolarką wyczynową w Toruńskim Klubie Kolarskim „Pacific”. Łączenie studiowania z karierą sportową to duże wyzwanie, ale dla mnie, na naszym Uniwersytecie, stało się to pasją! UMK daje możliwość nauki, rozwijania swoich zainteresowań i nabierania doświadczenia w dobrej atmosferze. Kierunek, na którym studiuję rozwija wiele umiejętności psychologiczno-ekonomicznych, przez co jest niezwykle ciekawy i zróżnicowany! Ja jako studentka-sportsmenka serdecznie polecam i zachęcam do wyboru komunikacji i psychologii w biznesie na UMK! Studiowanie staje się sposobem na odkrywanie innych, samego siebie i może okazać się najlepszym czasem w życiu!


Co po studiach?

fot. Andrzej Romański

Według badań monitorujących losy absolwentów UMK osoby kończące studia na kierunku komunikacja i psychologia w biznesie najczęściej realizują się w:

  • marketingu/reklamie/promocji (30 %),
  • sprzedaży/obsłudze klienta (30 %),
  • kadrach/HR/doradztwie zawodowym (10 %),
  • pracy asystenckiej/ biurowej (10 %).

Gdzie pracują absolwenci UMK?


Stwórzmy razem #teamwneiz!

fot. Andrzej Romański

Dołącz do nas i stwórz razem z nami #teamwneiz!

Zaobserwuj nas na Instagramie i sprawdź, jakie virale robimy na TikToku.

Galeria zdjęć

komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. Andrzej Romański] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. Andrzej Romański] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. Andrzej Romański] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. Andrzej Romański] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja i psychologia w biznesie [fot. WNEiZ]