COVID-19: informacje dla społeczności UMK
Szczepienia przeciw COVID-19Szczepienia przeciw COVID-19
Pomoc psychologiczna i psychiatryczna
Strona główna > Studenci > Pomoc psychologiczna i psychiatryczna

Pomoc psychologiczna i psychiatryczna

Strona główna > Studenci > Pomoc psychologiczna i psychiatryczna

 Pomoc psychologiczna i psychiatryczna

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu oferuje swojej społeczności bezpłatne konsultacje psychologiczne. Z pomocy mogą skorzystać studenci, doktoranci i pracownicy UMK z niepełnosprawnościami lub doświadczający przejściowych problemów natury psychicznej. Ponadto konsultacje są również skierowane do pracowników UMK będących nauczycielami akademickimi, prowadzących działalność naukową oraz zajmujących się obsługą administracyjną. Zainteresowane osoby mogą korzystać ze wsparcia dwóch psycholożek podczas dyżurów odbywających się trzy dni w tygodniu.

Konsultacje psychologiczne prowadzą:

Osoby zainteresowane udziałem w konsultacjach proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny (we wtorki i czwartki w godz. 16.00-18.00) lub mailowy w celu ustalenia terminu wizyty: e-mail: BON_psycholog@umk.pl, telefon: 502 695 564.

Osoby zainteresowane udziałem w konsultacjach proszone są o przesłanie wiadomości SMS na numer telefonu: 662 030 772. W treści SMS należy podać imię, nazwisko oraz informację, że jest się studentem, doktorantem lub pracownikiem UMK. Po wysłaniu SMS prosimy czekać na kontakt ze strony psychologa w celu umówienia terminu konsultacji, telefon: 662 030 772.

Szczegółowe informacje dotyczące konsultacji psychologicznych

POMOC PSYCHIATRYCZNA

Studenci i pracownicy UMK mogą skorzystać z porady lekarza psychiatry bez konieczności ponoszenia żadnych opłat. Bezpłatne porady udzielane będą w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca od godz. 14:00 w Centrum Zdrowia „Łaźnia Miejska” w Bydgoszczy przy ul. ks. I. Skorupki 2.

Kontakt telefoniczny do rejestracji: 500 305 485, hasło podczas rejestracji: student lub pracownik UMK.