Wybory
Solidarni z Ukrainą - ми з Вами

O Targach PROMOCJA EDUKACYJNA

e-Targi Promocja Edukacyjna 2022

29 marca 2022, 12:00 – 18:00

Otwieramy drzwi do wirtualnego kampusu

Tegoroczna edycja naszych targów edukacyjnych odbędzie się na platformie Gather.Town. Zapraszamy do wirtualnego kampusu UMK, który odwzorowaliśmy z milionów pikseli. Żeby poznać ofertę edukacyjną Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz innych uczelni, porozmawiać z doradcami z Biura Karier UMK, studentami i pracownikami wystarczy dostęp do Internetu i link, który aktywujemy 29 marca 2022 punktualnie o godz. 12:00. Wirtualna przestrzeń będzie dostępna do godz. 18:00.

Stwórz swojego awatara i wybierz kierunek na przyszłość

Spacerując po kampusie, zajrzyj na nasze wydziały. Jeśli wybierzesz drogę na skróty, wejdź do Rektoratu, gdzie znajdziesz przejścia do wszystkich wydziałów, nawet tych, które mieszczą się w Collegium Medicum, czyli bydgoskiej części naszego Uniwersytetu.

W Auli UMK swoją ofertę przedstawią uczelnie z całej Polski.

Gather.Town umożliwia prowadzenie rozmów w wirtualnej rzeczywistości na żywo – jeden na jeden lub w grupie, a także na czacie. Wykorzystaj każdą opcję, żeby dowiedzieć się jak najwięcej o interesującym Cię kierunku studiów i wybranej uczelni.

Dobra rada – zajrzyj w każdy kąt i korzystaj z klawisza “x” jak najczęściej, wtedy zobaczysz i dowiesz się więcej.

Patroni medialni

 

  

Patronat honorowy


 

Architekci wirtualnej przestrzeni

  • Anna Bielawiec-Osińska
  • Urszula Sęczyk-Bonczkowska
  • Artur Sobczak
  • Krzysztof Świątek

Autorzy grafik użytych w projektach

  • ansimuz, Barbara Rivera, Bart K., Blarumyrran, Buch, Casper Nilsson, Chris Phillips, Guido Bos, Hyptosis, Ivan Voirol (Silver IV), Jetrel, Johann Charlot, Lanea Zimmerman (Sharm), Leonard Pabin, Marek Bielawiec, Paulina Riva (PauR), qubodup, Stephen Challener, Surt, Talosaurus, William.Thompsonj, Yar, Zabin
  • www.opengameart.org
  • www.opensnc.sourceforge.net

 

Przypomnij mi o targach

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ E-TARGÓWUniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Grafika w stylu pixel art. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Aulę UMK. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Rektorat UMK. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Wydział Matematyki i Informatyki. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Kliknij, aby powiększyć. Grafika w stylu pixel art przedstawiająca Wydział Nauk Historycznych. Kliknij, aby powiększyć. Grafika w stylu pixel art przedstawiająca Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej. Kliknij, aby powiększyć. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Grafika w stylu pixel art. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Bibliotekę UMK i basen przed biblioteką. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Wydział Chemii UMK. Kliknij, aby powiększyć. Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Grafika w stylu pixel art. Kliknij, aby powiększyć. Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Grafika w stylu pixel art. Kliknij, aby powiększyć.