Wybory
Solidarni z Ukrainą - ми з Вами

Dla nauczycieli

e-Targi Promocja Edukacyjna 2022

W tym roku Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu otwiera drzwi wirtualnego kampusu i zaprasza na targi edukacyjne w nowej, zaskakującej odsłonie.

Szanowni Państwo,

29 marca 2022 r. zapraszamy tegorocznych maturzystów do wirtualnego kampusu UMK na platformie Gather.Town. Targi edukacyjne to doskonała okazja dla maturzystów, by zapoznać się z ofertą dydaktyczną szkół wyższych, zasadami rekrutacji i – tym samym – ułatwić podjęcie decyzji o wyborze przyszłej uczelni. Osoby niezdecydowane będą mogły porozmawiać z doradcami z Biura Karier UMK, którzy pomogą określić predyspozycje zawodowe i wybrać odpowiedni kierunek studiów. W trakcie targów przyszłe studentki i przyszli studenci będą mogli pospacerować po kampusie, zajrzeć na wydziały, porozmawiać z pracownikami, naukowcami oraz studentami UMK i poczuć akademicką atmosferę uniwersytetu badawczego.

Targi odbędą się w godzinach 12:00-18:00.

Zachęcamy do udziału w Targach razem z młodzieżą.

Patronat honorowy: Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty

Patronami medialnymi wydarzenia są:

 

Przypomnij mi o targach

 

O TARGACH

INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ E-TARGÓWUniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Grafika w stylu pixel art. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Aulę UMK. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Rektorat UMK. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Wydział Matematyki i Informatyki. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Kliknij, aby powiększyć. Grafika w stylu pixel art przedstawiająca Wydział Nauk Historycznych. Kliknij, aby powiększyć. Grafika w stylu pixel art przedstawiająca Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej. Kliknij, aby powiększyć. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Grafika w stylu pixel art. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Bibliotekę UMK i basen przed biblioteką. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Wydział Chemii UMK. Kliknij, aby powiększyć. Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Grafika w stylu pixel art. Kliknij, aby powiększyć. Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Grafika w stylu pixel art. Kliknij, aby powiększyć.