Wybory
Solidarni z Ukrainą - ми з Вами

Dla maturzystów

e-Targi Promocja Edukacyjna 2022

29 marca 2022, 12:00 – 18:00

 

W tym roku otwieramy drzwi wirtualnego kampusu i zapraszamy na targi edukacyjne w nowej, zaskakującej odsłonie.

Kampus z milionów pikseli

Tegoroczna edycja ma niecodzienną oprawę. Z milionów pikseli odwzorowaliśmy przestrzeń naszego kampusu na platformie Gather.Town. W ostatni wtorek marca punktualnie o godz. 12:00 powitamy pierwszych uczestników naszych targów. Mamy nadzieję, że Ty również tam będziesz. Zajrzyj do Auli, Rektoratu, przespaceruj się po kampusie. Czeka na Ciebie wiele niespodzianek.

Jak wziąć udział w targach?

Aby dołączyć wystarczy kliknąć link (aktywny tylko w dniu targów). Stwórz swojego awatara i wejdź do wirtualnego świata.
Włącz kamerę i rozmawiaj na żywo. Jeśli nie masz na to ochoty, możesz użyć prywatnego czatu.

Gather.Town – INSTRUKCJA

Z czego skorzystać?

W Auli znajdziesz stoiska uniwersytetów i zapoznasz się z ofertą dydaktyczną szkół wyższych. Możesz swobodnie porozmawiać z przedstawicielami uczelni i doradcami z Biura Karier UMK. Ułatwi Ci to podjęcie decyzji o wyborze przyszłej uczelni i kierunku studiów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kierunkach, które oferuje Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu zajrzyj do Rektoratu, znajdziesz tam przejścia do wszystkich naszych Wydziałów, nawet tych, które znajdują się w Bydgoszczy!

Możesz też udać się na wycieczkę z przewodnikiem po wirtualnym kampusie (zapisy na bieżąco na placu przy Rektoracie). Spacerując po miasteczku uniwersyteckim spotkasz studentów UMK, którzy opowiedzą, jak studiuje się na naszej Uczelni. Zaproś swoich przyjaciół albo poznaj nowych. 

Wykorzystaj dobrze ten czas! Wirtualna przestrzeń będzie dostępna tylko 29 marca do godz. 18:00.

Lista wystawców (aktualizowana na bieżąco):

  • Uniwersytet Mikołaja Kopernik w Toruniu
  • Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy
  • Gdański Uniwersytet Medyczny
  • Uniwersytet Gdański
  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego

Konsultacje z doradcami zawodowymi z Biura Karier UMK

W trakcie targów będzie możliwość wykonania internetowego testu predyspozycji zawodowych, który ułatwi podjęcie decyzji o wyborze kierunku studiów i rozwoju.

Wyniki testów będą interpretowane podczas spotkań grupowych oraz indywidualnie z doradcami zawodowymi. Spotkania interpretujące wyniki testów odbywać się będą w przestrzeni konferencyjnej – start kolejnych tur o godz. 13:00, 14:00, 15:00 i 16:30. Spotkania z doradcami zawodowymi prowadzone będą na bieżąco w wirtualnej Auli UMK w przestrzeni Biura Karier.

 

Do zobaczenia na targach!

 

Przypomnij mi o targach

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ E-TARGÓWUniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Grafika w stylu pixel art. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Aulę UMK. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Rektorat UMK. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Wydział Matematyki i Informatyki. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Kliknij, aby powiększyć. Grafika w stylu pixel art przedstawiająca Wydział Nauk Historycznych. Kliknij, aby powiększyć. Grafika w stylu pixel art przedstawiająca Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej. Kliknij, aby powiększyć. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Grafika w stylu pixel art. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Bibliotekę UMK i basen przed biblioteką. Kliknij, aby powiększyć. Połączone zdjęcie oraz grafika w stylu pixel art przedstawiające Wydział Chemii UMK. Kliknij, aby powiększyć. Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Grafika w stylu pixel art. Kliknij, aby powiększyć. Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Grafika w stylu pixel art. Kliknij, aby powiększyć.