Rok Mikołaja Kopernika - Światowy Kongres Kopernikański
Solidarni z Ukrainą - ми з Вами

Informacje o kierunku studiów

Kierunek: komunikacja i psychologia w biznesie (studia 1. stopnia)

Bo to Ty zarządzasz przyszłością, a my chcemy Ci w tym skutecznie pomóc!

Czym jest komunikacja i psychologia w biznesie?

Komunikacja i psychologia w biznesie to praktyczny kierunek, w którym świetnie odnajdują się humaniści marzący o swojej przyszłości w biznesie. Specyfika studiów sprawia, iż nasi studenci w szerokim zakresie rozwijają umiejętności miękkie i kierownicze, co daje absolwentom solidne podstawy do pełnienia funkcji menedżerskich.


Dlaczego warto studiować komunikację i psychologię w biznesie na UMK?

Nasi studenci zostają wyposażeni w wiedzę psychologiczną niezbędną do zrozumienia drugiego człowieka w biznesie, a także narzędzia i doświadczenie praktyczne. Daje to możliwość elastycznego dopasowania się do potrzeb na rynku pracy. Praktyki, które odbywają nasi studenci już od pierwszego roku studiów, pozwalają na zdobycie umiejętności realnie oczekiwanych przez pracodawców. Najlepsi studenci z tego kierunku realizują działania promocyjne naszego Wydziału, mając możliwość współpracy z profesjonalistami oraz budowania wizerunku naszej uczelni. W trakcie studiów każdy może rozwijać swoje zainteresowania w studenckich kołach naukowych.

Nasz Wydział posiada międzynarodową akredytację AACSB, poświadczającą wysoki poziom nauczania. Dzięki niej jesteśmy w gronie 5% najlepszych uczelni biznesowych świata. Każdy absolwent WNEiZ dostaje wraz z dyplomem certyfikat AACSB. Studia na naszym Wydziale pozwalają na korzystanie z bogatego doświadczenia zawodowego wykładowców. To także możliwość poszerzania swoich zainteresowań poprzez aktywności w wielu kołach naukowych i licznych organizacjach studenckich.

Niewątpliwym atutem studiów na UMK jest także Toruń – piękne miasto bogate w atrakcje dla studentów i, co istotne, relatywnie niedrogie.

W trakcie I roku studiów wybierzesz jedną z oferowanych przez nas specjalności:

  • menedżer zarządzania sprzedażą
  • menedżer PR

Co po studiach?

Absolwenci kierunku komunikacja i psychologia w biznesie odnoszą sukcesy jako:

  • profesjonalni menedżerowie sprzedaży,
  • specjaliści ds. wizerunku oraz public relations,
  • specjaliści marketingu i komunikacji,
  • pracownicy pionów HR (zarządzanie personelem),
  • trenerzy biznesowi,
  • konsultanci i doradcy biznesowi,
  • samodzielni przedsiębiorcy.

 

Gdzie pracują absolwenci UMK?


Stwórzmy razem #teamwneiz!

Dołącz do nas i stwórz razem z nami #teamwneiz! Znajdź nas na Facebooku i Instagramie i zobacz, dlaczego warto studiować na WNEiZ UMK!

Galeria zdjęć

komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ]