Wiadomości

[fot. Andrzej Romański] fot. Andrzej Romański

Zdalny kurs podstaw statystyki

2020-05-15

Pracownicy i doktoranci UMK mogą skorzystać z nieodpłatnego szkolenia Podstawy PS IMAGO PRO, opracowanego przez naukowców z Wydziału Matematyki i Informatyki UMK. Będzie ono dostępne jako kurs zdalny na platformie Moodle.

Na mocy umowy o współpracy zawartej pomiędzy Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu a Predictive Solutions (w ramach programu ARIADNA) pracownicy Wydziału Matematyki i Informatyki UMK: dr Joanna Karłowska-Pik, dr Agnieszka Goroncy i dr Adrian Falkowski przygotowali materiały do zdalnej nauki podstaw posługiwania się oprogramowaniem statystycznym PS IMAGO PRO (IBM SPSS Statistics). Kurs będzie prowadzony na platformie Moodle, gdzie uczestnicy znajdą atrakcyjne materiały dydaktyczne, będą mieli umożliwiony kontakt z prowadzącymi zajęcia oraz otrzymają możliwość zaliczenia kursu i zdobycia certyfikatu. Więcej szczegółów i formularz zapisów można znaleźć na stronie: www.ariadna.edu.pl/e-learning

Autorzy szkolenia zachęcają również do polubienia strony ARIADNA na Facebooku, gdzie zamieszczane są aktualne informacje o kursie oraz innych inicjatywach dedykowanych uczelniom skupionym w programie.