Powrót z książką z biblioteki

2020-05-08

Studenci przyjeżdżający do akademików po odbiór rzeczy mogą jednocześnie przywieźć książki wypożyczone z Biblioteki Uniwersyteckiej oraz bibliotek wydziałowych i pozostawić je w administracji domu studenckiego.

Biblioteka odbierze książki po upływie koniecznej kwarantanny, przekaże do odpowiednich wypożyczalni wydziałowych i oczywiście zdejmie z kont użytkowników. Jednocześnie Biblioteka zaprasza do składania kolejnych zamówień w nieco odmienny sposób - drogą mailową. Informacja o możliwości wypożyczania i instrukcja składania zamówień dostępne są na stronie internetowej BU.

Przypominamy, że wypożyczalnia Biblioteki Uniwersyteckiej wznowi działalność 11 maja i pracować będzie według nowych zasad.