![Programowanie zespołowe na Wydziale Matematyki i Informatyki - prezentacja zespołu gier dla dzieci GENIO [fot. Andrzej Romański]](./zdjecia/26204/srednie.jpg)
Programowanie zespołowe na Wydziale Matematyki i Informatyki - prezentacja zespołu gier dla dzieci GENIO
fot. Andrzej RomańskiMłodzi programiści docenieni
2019-06-19
Prezydent Miasta Torunia przyznał nagrody zespołom studentów informatyki na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK, które uczestniczyły w tegorocznej edycji Programowania Zespołowego.
Pierwszą nagrodę zdobył zespół numer IX w składzie: Mateusz Foks, Jakub Słowiński, Patryk Święch, Paweł Tomasik i Dawid Ziach za projekt „Mr Kanapka” – aplikację ułatwiającą składanie i realizację zamówień posiłków. Opiekunem zespołu była mgr Agnieszka Uznańska z firmy itCraft.
Drugą nagrodę zdobył zespół numer XIII w składzie: Arkadiusz Karwasz, Magdalena Kmiecik, Martin Nasierowski, Michał Stegnerski, Patryk Wojciechowski i Grzegorz Kapelak za projekt „GENIO” – zestaw gier edukacyjnych dla dzieci. Opiekunem zespołu był mgr Michał Burzański z Uczelnianego Centrum Informatycznego UMK.
Przypomnijmy, że obydwa zespoły zdobyły również nagrody ufundowane przez Dziekana naszego Wydziału.