Certyfikat udziału w pierwszej edycji Legii Akademickiej, otrzymany przez UMK od Ministerstwa Obrony Narodowej

Legia Akademicka - czas na wnioski

2019-02-06

Studenci, którzy zgłosili się do udziału w programie edukacji wojskowej Legia Akademicka, zobowiązani są do 18 lutego złożyć odpowiedni wniosek w wersji papierowej.

Wnioski należy składać w dziekanacie Wydziału Nauk Historycznych UMK (Collegium Humanisticum UMK, ul. W. Bojarskiego 1, pokój C.0.23) u Małgorzaty Lewandowskiej, w terminie do 18 lutego 2019 r.

Czytelnie wypełnione i podpisane wnioski można także przesłać w formie elektronicznej (skan) na adres gosialm@umk.pl. W takim wypadku konieczne będzie jednak dostarczenie oryginału wniosku najpóźniej przed rozpoczęciem zajęć teoretycznych.