UMK z szansą na Laury Uniwersyteckie

2018-11-21

Do 25 listopada można było głosować na inicjatywy i osoby z UMK nominowane do nagród Gali Laurów Uniwersyteckich, organizowanej przez Forum Uniwersytetów Polskich.

Laury przyznawane są w sześciu kategoriach: uniwersytecki projekt naukowy, mentor studentów, uniwersytet perspektyw, uniwersytecki projekt sportowy, uniwersytecki projekt kulturalny, uniwersytecki projekt dydaktyczny. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu został nominowany w aż trzech z nich:

• w kategorii „mentor studentów” nominację otrzymał prof. dr hab. Andrzej Sokala, prorektor UMK ds. studenckich i polityki kadrowej;
  • w kategorii „uniwersytecki projekt sportowy” nominację otrzymała Studencka Liga Piątek Piłkarskich UMK;
  • w kategorii „uniwersytecki projekt kulturalny” nominację otrzymała Gala Copernicana.

Zwycięzców wyłoniło głosowanie internetowe, które do niedzieli 25 listopada do godz. 12:00 trwało na stronie Forum Uniwersytetów Polskich.

Wydarzenie na Facebooku