Wiadomości

[fot. Andrzej Romański] fot. Andrzej Romański

Spotkanie z mistrzem: Paweł Fajdek w "Od Nowie"

2018-11-07

W piątek 9 listopada trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem Paweł Fajdek odwiedził Toruń. Sportowiec gościł o godz.11:30 w klubie "Od Nowa" (ul. Gagarina 37a).

Paweł Fajdek promował w Toruniu książkę pt. "PETARDA, czyli historie z młotem w tle". To zabawna i anegdotyczna opowieść pokazująca drogę Pawła na lekkoatletyczne szczyty. Gość "Od Nowy" słynie z tego, że jest świetnym mówcą i żartownisiem, podczas spotkania nie zabrakło więc zabawnych historii odsłaniających kulisy życia najlepszych polskich lekkoatletów. W programie wydarzania znalazły się również konkursy, w których było można wygrać książkę z autografem mistrza. Do zdobycia była także koszulka reprezentacji Polski z autografami. 

Co ciekawe, współautorem książki "PETARDA, czyli historie z młotem w tle" jest Paweł Skraba, absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK, dziennikarz i fotoreporter specjalizujący się w tematach sportowych. Swoją wielką pasję, którą jest lekka atletyka, realizuje, obsługując najważniejsze imprezy sportowe na świecie. Zawodowo związany m.in. z "Gazetą Pomorską" i "Super Expressem", jednak większą część roku spędza poza granicami kraju, by uwieczniać na zdjęciach sukcesy polskich sportowców. Odpoczywa podróżując, już bez aparatu, najlepiej do najdalszych zakątków świata.

 

Galeria zdjęć

Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański] Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański] Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański] Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański] Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański] Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański] Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański] Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański] Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański] Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański] Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański] Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański] Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański] Spotkanie z Mistrzem Świata, młociarzem, Pawłem Fajdkiem (Od Nowa, 9.11.2018) [fot. Andrzej Romański]