Marsz na Orientację

2018-10-04

"II Ekologiczno-Edukacyjny Marsz na Orientację", którego współorganizatorem jest Wydział Nauk o Ziemi UMK, odbył się 13 października 2018 r. na terenie toruńskiego kampusu UMK. Elektroniczne zgłoszenia były przyjmowane do 11 października (pod adresem: wwj@umk.pl). Uczestnicy startują bez opłaty wpisowego.

Rejestracja zawodników rozpoczęła się o godz. 9:00. Start i odprawa techniczna o godz. 10:00. Ogłoszenie wyników zaplanowano na ok. godz. 13:30.

Kierownikiem imprezy był dr Włodzimierz Juśkiewicz, sędzią głównym - Przemysław Tafliński, który zajmował się również budową trasy. Za obsługę techniczną odpowiadali mgr Marek Chabowski oraz studenci UMK.

Jednym z głównych celów marszu, który został przygotowywany we współpracy z klubem SKARMAT Toruń, było przybliżenie topografii i architektury kampusu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika mieszkańcom miasta i regionu.

Wydarzenie na FB