Dzień Otwarty MBA

2018-08-27

Na Dzień Otwarty MBA UMK w Toruniu zapraszał w sobotę 8 września 2018 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK. Chętnych do udziału w wydarzeniu obowiązywała elektroniczna rejestracja.

Bezpłatne spotkanie w ramach Dnia Otwartego MBA było doskonałą okazją do uzyskania odpowiedzi na pytania związane ze studiami, a także do uczestniczenia w zajęciach jakie odbywają się na studiach.

Dzień Otwarty MBA UMK w Toruniu rozpoczął się o godz. 10:45 w siedzibie WNEiZ UMK przy ul. Gagarina 13a (jak dojechać?).

Program spotkania:
10:45-11:00    rejestracja uczestników (Sala Rady WNEiZ);
11:00-11:15    powitanie i sesja informacyjna (Sala Rady WNEiZ);
11:15-11:45    brunch i rozmowy w kuluarach (hol Rady WNEiZ);
11:45-13:15    warsztaty „Emocje w biznesie – zło konieczne czy strategiczny kapitał?”, które poprowadzą: dr Kamila Skrzypczyńska i mgr Tomasz Rajfura (sala 29a).

Dr Kamila Skrzypczyńska
•    doktor nauk o zarządzaniu
•    konsultant biznesowy w zakresie tworzenia i wdrażania strategii biznesowych
•    posiada bogate doświadczenie związane z prowadzeniem szkoleń i warsztatów połączonych z doradztwem biznesowym
•    praktyk w zakresie wdrażania i doskonalenia systemowych rozwiązań projakościowych w przedsiębiorstwach

Mgr Tomasz Rajfura
•    psycholog i ekonomista, absolwent studiów EMBA na UMK
•    posiada wielobranżowe doświadczenie biznesowe
•    ekspert w zakresie budowania i rozwijania wizerunku
•    naukowo zainteresowany psychologicznymi aspektami biznesu i zarządzania

Liczba miejsc była ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczyło wypełnić FORMULARZ i odesłać go na adres mba@umk.pl.

Wydarzenie na FB

Więcej o studiach Executive Master of Business Administration UMK na stronie: mba.umk.pl.

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 83/2018 posiadacze Karty Absolwenta UMK otrzymują 10% zniżki przy dokonywaniu opłaty za studia MBA UMK w Toruniu. Informacje o opłatach za studia podyplomowe na UMK i pozostałych zniżkach są dostępne tutaj.