Studenci WNOZI UMK w międzynarodowych konferencjach z dziedziny nauk o Ziemi

Logotypy: Fundusze Europejskie – Wiedza Edukacja Rozwój, Unia Europejska – Europejski Fundusz Społeczny

Studenci WNOZI UMK w międzynarodowych konferencjach z dziedziny nauk o Ziemi

Okres realizacji projektu: 01.07.2018 - 31.05.2019 r.
Oś priorytetowa: III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju
Działanie: 3.3 Umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego
Całkowita wartość projektu: 26.231,09 zł, w tym dofinansowanie z EFS 26.231,09 zł

Opis projektu: Celem projektu jest wzmocnienie potencjału naukowego 2 studentów Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu poprzez przygotowywanie i udział w prestiżowej międzynarodowej konferencji z dziedziny nauk o Ziemi – dyscyplina Geografia. W ramach projektu przewidziano udział dwóch wybitnie uzdolnionych studentów w jednej z największych i najbardziej prestiżowych międzynarodowych konferencji w dyscyplinie Geografia.

Koordynator projektu: dr Stefania Środa-Murawska
Opiekun projektu w DZFS:
mgr Joanna Staszewska
pok.: 113
tel.: (0-56) 611-49-84
fax: 611-49-84
e-mail: jstaszewska@umk.pl

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego