Udział studentów informatyki

Udział studentów informatyki WMiI UMK w międzynarodowych konkursach programistycznych

Okres realizacji projektu: 01.10.2017 r. – 30.07.2018 r.
Oś priorytetowa:
III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju
Działanie:
3.3 Umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego
Całkowita wartość projektu:
31 508,77 zł, w tym dofinansowanie z EFS: 31 508,77 zł

Cele projektu:

Celem projektu było wzmocnienie potencjału naukowego grupy 4 studentów informatyki Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu poprzez przygotowywanie i udział w międzynarodowych programistycznych zawodach zespołowych.

Efekty (produkty/rezultaty):

1. Liczba osób objętych programami wsparcia ich uczestnictwa w międzynarodowych konkursach lub zawodach: 4

Opis projektu:

Projekt polegał na udziale w 3 międzynarodowych, programistycznych zawodach zespołowych. Zadania w ramach projektu obejmowały:

1. Przygotowanie do zawodów (praca samodzielna i cotygodniowe spotkania oraz udział w AMPPZ’17) i udział w ACM Central Europe Regional Contest 2017.
  2. Przygotowanie do zawodów (praca samodzielna i cotygodniowe spotkania) oraz udział w eliminacjach i w finałach Deadline24.
  3. Przygotowanie do zawodów (praca samodzielna i cotygodniowe spotkania) oraz udział w eliminacjach i w finałach Challenge24.

Koordynator projektu: dr Łukasz Mikulski

Opiekun projektu w DZFS: mgr Joanna Staszewska
pok.: 113
tel.: (0-56) 611-49-84