E- pracownik. Rozwój umiejętności kadr MŚP w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii informatycznych.

(Projekt realizowany przez Fundację Edukacji Ekonomicznej z Warszawy w partnerstwie z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika, Politechniką Wrocławską, Polsko-Japońską Wyższą Szkołą Technik Komputerowych, Instytutem Chemii Bioorganicznej PAN - Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe, Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi i Uniwersytetem Gdańskim.)

Okres realizacji projektu: 15.09.2005 r. - 31.03.2008 r.
Priorytet: II. - Rozwój społeczeństwa opartego na wiedzy
Działanie: 2.3 - Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki
Schemat: a) - Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki

Całkowita wartość projektu: 98 958 857,16 zł, w tym dofinansowanie z EFS: 84 364 240,10 zł.

Opis projektu:
Celem bezpośrednim projektu był rozwój kadr zarządzających i pracowników MŚP poprzez zdobycie nowych umiejętności, poszerzenie dotychczasowych kwalifikacji w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Projekt zakładał realizację interaktywnych szkoleń z wykorzystaniem innowacyjnych technik multimedialnych dotyczących zastosowania najnowszych technologii informatycznych w zarządzaniu przedsiębiorstwem, rozwoju i prowadzeniu działalności gospodarczej.

Projekt był realizowany przez Konsorcjum na terenie całej Polski w oparciu o doświadczenia nabyte w ramach współpracy Lidera projektu, firmy CiSCO i Partnerów we wdrażaniu międzynarodowego programu szkoleniowego "CISCO Networking Academy Program" - CNAP i przy wykorzystaniu sieci instruktorów i bazy szkoleniowej lokalnych i regionalnych Akademii CISCO.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej: http://www.cisco.pl/cnap

Koordynator projektu: dr Maria Berndt-Schreiber

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego (75%)
oraz ze środków budżetu państwa (25%).