Sportowe emocje w UCS

2019-01-30

Uniwersyteckie Centrum Sportowe zapraszał na wydarzenia sportowe – kolejną odsłonę Akademickich Mistrzostw Polski oraz mecz II ligi koszykówki mężczyzn.

31 stycznia 2019 roku rozpoczął się półfinał A w futsalu mężczyzn w ramach AMP. Rozgrywki potrwały do 3 lutego według dostępnego na stronie Akademickich Mistrzostw Polski harmonogramu. Warto przy tej okazji przypomnieć, że Akademickie Mistrzostwa Polski to największe rozgrywki akademickie odbywające się w ponad 30 dyscyplinach sportowych na terenie uczelni wyższych w całej Polsce, organizowane przez Akademicki Związek Sportowy.

Z kolei 3 lutego odbyła się 20. kolejka II ligi koszykówki mężczyzn – pojedynek stoczyli AZS UMK PBDI Toruń i KSK Noteć Inowrocław. Mecz rozpoczął się o godzinie 17:30 w Uniwersyteckim Centrum Sportowym UMK, przy ul. św. Józefa 17. Wstęp był wolny. Więcej w wydarzeniu na Facebooku.