[fot. Nadesłane] fot. Nadesłane

Przedszkolaki na scenie "Od Nowy"

2019-01-14

11 stycznia w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki “Od Nowa” po raz trzeci odbył się Przegląd Małych Form Artystycznych o tematyce bożonarodzeniowej i zimowej organizowany przez Studenckie Koło Pedagogów - Sekcję Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej UMK.

W tegorocznej edycji udział wzięło prawie 100 uczestników z toruńskich przedszkoli. Oprócz występów dzieci w programie wydarzenia znalazły się zabawy muzyczno-ruchowe przygotowane przez studentów Wydziału Nauk Pedagogicznych UMK oraz poczęstunek. Każdy uczestnik Przeglądu otrzymał wykonaną ręcznie przez studentów choinkę oraz drobne upominki.

Galeria zdjęć

[fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]  [fot. Nadesłane]