[fot. Nadesłane] fot. Nadesłane

Za sterami AIP UMK

2018-11-30

Justyna Łaskowska, zastępczyni kierownika Działu Zarządzania Funduszami Strukturalnymi UMK, 1 grudnia 2018 r. obejmie stanowisko dyrektora Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UMK.

Justyna Łaskowska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także studiów podyplomowych z zakresu zarządzania finansami i marketingu na UMK. Z wykształcenia jest również technikiem informatykiem. Z Uniwersytetem związana jest zawodowo od 2004 r., współpracując przy pozyskiwaniu dofinansowania projektów w Dziale Zarządzania Funduszami Strukturalnymi UMK, w którym od kwietnia 2017 r. do sierpnia 2018 r. pełniła obowiązki kierownika. Od 2013 r. prowadzi na UMK zajęcia z pozyskiwania funduszy europejskich na studiach doktoranckich oraz szkolenia na zlecenie podmiotów zewnętrznych.