Czas na wnioski

2018-10-18

Można już wypełniać wnioski o stypendia na rok akademicki 2018/2019. Odbywa się to za pośrednictwem generatora dostępnego w systemie USOSWeb.

Do 25 października do godz. 23.59 w systemie USOSweb otwarty był generator wniosków o przyznanie stypendium socjalnego, stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych, zapomogi oraz stypendium dla najlepszych doktorantów.

Wnioski wraz z załącznikami należało składać w Wydziałowych Komisjach Stypendialnych oraz Wydziałowych Komisjach Stypendialnych Doktorantów w terminie do 25 października.

Generator wniosków o stypendium rektora dla najlepszych studentów będzie otwarty do 27 października do godz. 15.00.

Wnioski studentów z kampusu toruńskiego były przyjmowane przez Odwoławczą Komisję Stypendialną Studentów w Auli UMK (Toruń, ul. Gagarina 11) w dniach 23, 24, 25 października (wtorek-czwartek) w godz. 9.00-17.00. Studenci studiów niestacjonarnych, którzy nie mogli złożyć wniosków w powyższym terminie, mogą dostarczyć je w sobotę 27 października w godz. 10.00-15.00 do Rektoratu UMK (Toruń, ul. Gagarina 11).

Wnioski studentów Collegium Medicum o przyznanie stypendium rektora przyjmowane byływ dniach 24, 25, 26 października (środa-piątek) w godz. 8.00-16.00 oraz 27 października (sobota) w godz. 10.00-15.00 w Dziale Dydaktyki CM (Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 13, budynek A, pok. 14).

Szczegółowe informacje na temat stypendiów, w tym regulamin ustalania wysokości, przyznawania i wypłacania świadczeń oraz wzory oświadczeń, znajdują się na stronie pomocy materialnej dla studentów i stronie pomocy materialnej dla doktorantów.

Wszystko o stypendiach