Ligowe potyczki naszych sportowców

2018-10-18

Za nami kolejne występy sportowców AZS UMK Toruń w ligowych rozgrywkach.

18 października (czwartek) w hali Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK (ul. św. Józefa 17) w ramach 4. kolejki Autonomicznej Ligi Siatkówki zawodnicy AZS UMK Toruń zmierzyli się z drużyną LKS Womix/Bogmar Ostromecko.

W sobotę 20 października natomiast po 12-letniej przerwie, nasze siatkarki ponownie spróbowały swoich sił w III lidze PZPS. Jest to etap przygotowań zespołu do reprezentowania uczelni w Akademickich Mistrzostwach Polski. Udział w lidze zapowiedziało 7 zespołów. Gra odbywa się w systemie systemem  „mecz–rewanż”, a dwa najlepsze zespoły będą walczyły o II ligę. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 12:00 w hali sportowej UCS UMK.

Również 20 października (godz. 16:00, UCS UMK) odbyło się spotkanie 4. kolejki II ligi koszykówki mężczyzn, w której zawodnicy AZS UMK PBDI Toruń podjęli MKS Sokół Międzychód.

Na zakończenie sportowego tygodnia szczypiorniści AZS UMK Toruń zmierzyli się z ITS Jeziorak Iława. Mecz odbywał się w ramach 6. kolejki II ligi piłki ręcznej mężczyzn. Początek 21 października (niedziela) o godz. 16:00 w UCS UMK.