[fot. Nadesłana] fot. Nadesłana

Brązowa medalistka Mistrzostw Polski

2018-09-13

Studentka biotechnologii na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy Alicja Mułyk zajęła III miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym.

Zawody zostały zorganizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Odbyły się w dniach 7-9 września 2018 r. we Wrocławiu.

Wyniki Alicji Mułyk z CM UMK:
Przysiad 105 kg
Wyciskanie 57,5 kg
Martwy ciąg 120 kg
Bw: 46,5 kg

I jej komentarz: Ponownie zdobyłam podium w trójboju. Zdobyłam brąz na Mistrzostwach Polski! To był mój pierwszy start w "klasyku" w tym roku. Start, którego bałam się pod wieloma względami najbardziej. Z moim obecnym stanem fizycznym i psychicznym dokonałam niemożliwego i pokonałam słabą ja! Całkiem niedawno zmieniłam trenera oraz team. Miałam zaledwie 5 tygodni na zrealizowanie nowego planu przygotowawczego i jednocześnie przygotowanie. Mimo wszystko udało się!"