Rekrutacja 2018 - dokumenty na studia II stopnia

2018-08-03

Wyniki rekrutacji na studia stacjonarne II stopnia na UMK w Toruniu pojawiły się na kontach kandydatów 2 sierpnia. W terminie od piątku 3 sierpnia do wtorku 7 sierpnia osoby zakwalifikowane na studia powinny były dostarczyć Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej komplet dokumentów.

Uczelniana Komisja Rekrutacyjna przyjmowała dokumenty rekrutacyjne w Auli UMK przy ul. Gagarina 11 w Toruniu (również w sobotę 4 sierpnia w godz. 9:00-14:00).

Złożenie dokumentów jest niezbędnym potwierdzeniem chęci podjęcia studiów na UMK. Osoby, które planowały przesłać je pocztą tradycyjną, powinny były pamiętać, że liczy się moment otrzymania dokumentów przez Komisję, nie data stempla pocztowego.

Harmonogram rekrutacji na studia stacjonarne II stopnia na UMK w Toruniu

Kontakt z Uczelnianą Komisją Rekrutacyjną

Rekrutacja kandydatów na studia stacjonarne II stopnia w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy (zarówno na studia w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym) potrwa dłużej. Chętni do studiowania kierunków medycznych z oferty UMK mają czas do 10 września na internetową rejestrację i dokonanie opłaty rekrutacyjnej. Dwa dni później odbędą się rozmowy kwalifikacyjne, a wyniki rekrutacji poznamy 13 września. Osoby zakwalifikowane do przyjęcia na studia w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy w roku akademickim 2018/2019 będą musiały dostarczyć dokumenty w terminie od 14 do 19 września (z wyjątkiem niedzieli 16 września).

Harmonogram rekrutacji w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy