Forum Innowacyjnej Edukacji

2018-06-13

Zespół doktorantek IV roku Wydziału Nauk Pedagogicznych UMK serdecznie zaprasza do udziału w forum innowacyjnego nauczania pt. „Albo inaczej… Forum Innowacyjnej Edukacji”, które odbędzie się 25 czerwca 2018 r. (w godz. 17.00-20.00).

Forum adresowane jest do doktorantów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obrady będą miały miejsce na Wydziale Nauk Pedagogicznych UMK przy ul Lwowskiej 1.

Program przewiduje:
godz. 17.00: wprowadzenie/słowo wstępne – trwają prace mające na celu zaproszenie gościa,
godz. 17.30-20.00: warsztaty w trzech grupach:
1.    Grywalizacja (mgr Ewelina Wesołek),
2.    Efektywna komunikacja (mgr Katarzyna Majer),
3.    Refleksyjny praktyk w działaniu - o metodach aktywizujących pracę w grupie (mgr Małgorzata Olszewska).

Chętnych do udziału obowiązywała elektroniczna rejestracja. Uczestnicy Forum otrzymają zaświadczenie uczestnictwa potwierdzone podpisem prof. dr hab. Beaty Przyborowskiej, prorektora UMK ds. kształcenia.

Projekt swoim patronatem objął dziekan Wydziału Nauk Pedagogicznych UMK prof. Piotr Petrykowski, Samorząd Doktorantów UMK oraz Zespół Monitorujący Uczelnianej Rady ds. Jakości Kształcenia UMK.

Kontakt: innowacyjnosc2018@gmail.com