Wykład otwarty u ekonomistów

2018-05-30

Na wykład otwarty pt. „Systemy informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem – tworzyć czy kupować?”, który wygłosi programista Daniel Dybikowski, zaprasza w poniedziałek 4 czerwca 2018 r. Katedra Zastosowań Informatyki i Matematyki w Ekonomii UMK.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:15 w sali III w siedzibie Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK przy ul. Gagarina 13a. Wstęp jest wolny dla wszystkich zainteresowanych.
Później odbędzie się wręczenie certyfikatu akademickiego SAP University Alliances "SAP Student Recognition Award" studentom specjalności informatyka w biznesie.

Daniel Dybikowski - główny administrator systemów w firmie Vivid Games S.A. Od ponad 10 lat współpracuje w obrębie różnych dziedzin informatyki z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Obecnie zaangażowany jest w pełne wdrożenie systemu ERP i BI w firmie Vivid Games S.A.