[fot. Nadesłane] fot. Nadesłane

Dyskusja o monografii FNP

2018-05-22

Wydawnictwo Naukowe UMK, Fundacja na rzecz Nauki Polskiej oraz Instytut Filozofii UMK zapraszały w czwartek 24 maja na dyskusję o książce pt. "Bogactwo uczuć moralnych. Jednostka i społeczeństwo we wzajemnych oddziaływaniach w perspektywie filozofii Adama Smitha" autorstwa dr Anny Markwart z Wydziału Humanistycznego UMK.

Publikacja została wydana w serii Monografie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. W  spotkaniu wzięli udział pracownicy Instytutu Filozofii naszej Uczelni: autorka książki dr Anna Markwart oraz prof. dr hab. Adam Grzeliński (dyrektor), dr hab. Krzysztof Wawrzonkowski i dr hab. Marcin Zdrenka.

Rozpoczęło się o godz. 15:00 w siedzibie Wydziału Humanistycznego UMK przy ul. Fosa Staromiejska 1A (sala 1). Wstęp był wolny.

Wydarzenie na FB