O Reżyserach "Kontaktu"

2018-05-18

Zakład Dramatu i Teatru Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika wraz z Redakcją pisma „Litterraria Copernicana”, Wydawnictwem Naukowym UMK oraz Teatrem im. W. Horzycy zapraszały na promocję tomu Reżyserzy „Kontaktu” pod redakcją naukowców z UMK: dr. hab. Artura Dudy i dr Marzenny Wiśniewskiej.

Wydawnictwo pt. Reżyserzy „Kontaktu” zostało poświęcone sylwetkom wybranych reżyserów europejskich, których przedstawienia prezentowane na międzynarodowym festiwalu w Toruniu prowokowały do dyskusji o przemianach estetycznych teatru przełomu XX i XXI w.

Spotkanie rozpoczęło się 21 maja (poniedziałek) o godz. 12:00 w kawiarni „Wejściówka” (Plac Teatralny 1). Wstęp był wolny.

Wydarzenie było jedną z imprez towarzyszących 24. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Kontakt”, który od 19 do 25 maja gości w Toruniu.