Geomeeting u geografów

2018-04-06

Spotkanie pn. „Geomeeting”, którego celem jest nawiązanie, a także pogłębienie istniejącej współpracy pomiędzy przedstawicielami otoczenia społeczno-gospodarczego i Wydziałem Nauk o Ziemi UMK w Toruniu odbędzie się w piątek 6 kwietnia 2018 r.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9:30 w siedzibie geografów przy ul. Lwowskiej 1 w sali 104. Gości przywita prorektor UMK ds. współpracy z zagranicą i otoczeniem gospodarczym prof. dr hab. Wojciech Wysota. Później prezentację Wydziału Nauk o Ziemi przeprowadzi dziekan dr hab. Marek Kejna.

O godz. 10:45 rozpoczną się panele tematyczne: GEO - Geografia, Geoinformacja środowiskowa, Planowanie i gospodarka przestrzenna (w sali 213) oraz TIR - Turystyka i rekreacja (w sali 259). Pierwszy z nich poprowadzą: prodziekan WNoZi dr Marcin Świtoniak z Katedry Gleboznawstwa i Kształtowania Krajobrazu UMK, dr inż. Izabela Jamorska z Katedry Geologii i Hydrogeologii UMK oraz dr inż. Agnieszka Pilarska z Katedry Geomatyki i Kartografii. Moderatorami drugiego panelu będą: naukowcy z Katedry Studiów Miejskich i Rozwoju Regionalnego UMK - dr hab. Elżbieta Grzelak-Kostulska (kierownik) i dr Jadwiga Biegańska (adiunkt) oraz dr Anna Dubownik z Katedry Gospodarki Przestrzennej i Turyzmu.

Spotkania indywidualne Business to Science zaplanowano na godz. 13:00 (w sali 288).