COVID-19: Wracamy na zajęcia stacjonarne

Hotel Uniwersytecki **

ul. Szosa Chełmińska 83 a
87-100 Toruń

Kontakt w sprawie rezerwacji:
Recepcja:56 611 28 00 lub 512 011 331
Fax:56 611 28 06
E-mail:hotel.umk@umk.pl
Kierownik obiektu:
Irena Zelek - 56 611 28 01

Hotel Uniwersytecki znajdujący się w sąsiedztwie ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickiego to nowy obiekt położony w spokojnej okolicy, w niewielkiej odległości od centrum (ok. 15 min. pieszo). Teren hotelu jest ogrodzony, a jego bezpośrednie otoczenie, zwłaszcza patio wyróżnia się pięknie utrzymaną zielenią. Cisza i spokój, a jednocześnie dobra lokalizacja w pobliżu Starówki i wielu obiektów uniwersyteckich decydują o tym, że jest to doskonałe miejsce zarówno na zorganizowanie konferencji jak i pobyt służbowy czy prywatny.

Hotel Uniwersytecki dysponuje miejscami noclegowymi w pokojach 1- i 2-osobowych w następujących ilościach:
8 pokoi 1-osobowych z łazienką
6 pokoi 2-osobowych z łazienką (z łożem małżeńskim)
6 pokoi 1-osobowych LUX
3 pokoje 2-osobowe LUX (z łożem małżeńskim)
8 pokoi 1-osobowych w segmentach (typu studio)
8 pokoi 2-osobowych w segmentach (typu studio)

Pokoje wyposażone są w TV, radio, telefon, lodówkę oraz bezpłatny dostęp do Internetu.

W Hotelu znajdują się również dwie sale konferencyjne:

  • większa na 79 miejsc wyposażona jest w sprzęt multimedialny, nagłośnienie oraz kabinę do tłumaczeń symultanicznych
  • mniejsza na 25 miejsc także dysponująca sprzętem multimedialnym.

Cennik

Rodzaj pokoju Cena brutto pokoju za 1 dobę
Pokój 1-osobowy
120 zł
Pokój 2-osobowy
200 zł
Pokój 1-osobowy LUX
150 zł
Pokój 2-osobowy LUX
250 zł
Pokój 1-osobowy ze wspólną łazienką
100 zł
Pokój 2-osobowy ze wspólną łazienką
170 zł

Podana cena (z podatkiem VAT) obejmuje nocleg ze śniadaniem w formie stołu szwedzkiego.
Informujemy, że od dnia 01.01.2013r. w Toruniu przy pobycie dłuższym niż dobę, obowiązuje opłata miejscowa w wysokości 2,00 zł od osoby za dzień.
Hotel jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych osób.
Korzystanie z parkingu jest bezpłatne.

Uwagi ogólne:

Ustala się następujące ceny specjalne dla młodzieży szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentów i doktorantów z ważną legitymacją szkolną lub studencką:

Rodzaj pokoju Cena brutto pokoju za 1 dobę
(nocleg ze śniadaniem)
Pokój 1-osobowy ze wspólną łazienką 65 zł
Pokój 2-osobowy ze wspólną łazienką 120 zł

Dzieci do lat 3 zamieszkujące w pokoju z rodzicami są zwolnione z opłat, natomiast dzieci od 3 do 10 lat zamieszkujące w pokoju z rodzicami korzystają z 50% zniżki.

Uwagi dotyczące jednostek Uniwersytetu Mikołaja Kopernika:
Korzystanie z innych miejsc noclegowych poza Hotelem Uniwersyteckim jest możliwe tylko w sytuacji kiedy Hotel nie dysponuje wolnymi miejscami i potwierdza ten fakt na piśmie, bądź za zgodą Rektora lub Kanclerza w innych sytuacjach.
Rezygnacja z wcześniej dokonanej rezerwacji grupowej dokonanej przez jednostkę Uniwersytetu Mikołaja Kopernika może zostać przyjęta nie później niż 2 tygodnie przed zakwaterowaniem, a w przypadku rezerwacji pojedynczych, nie później niż na 48 godzin przed zakwaterowaniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji dokonanej przez jednostkę UMK i niezgłoszenia się gościa, Hotel ma prawo wystąpić z roszczeniem o pokrycie należności zgodnie z obowiązującym cennikiem przez jednostkę rezerwującą miejsca.

Pismo w sprawie rezerwacji noclegów:

Galeria zdjęć

Holel Uniwersytecki Holel Uniwersytecki Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki [fot. Andrzej Romański] Holel Uniwersytecki Holel Uniwersytecki Holel Uniwersytecki Holel Uniwersytecki Holel Uniwersytecki