Samodzielne Stanowisko ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi CM (HR Pracownowików Niebędących Nauczycielami Akademickimi)

Do zadań należy organizacja i prowadzenie rekrutacji oraz oceny okresowej pracowników niebędących nauczycielami akademickimi w części bydgoskiej Uniwersytetu, w szczególności:

• organizowanie rozmów rekrutacyjnych pracowników niebędących nauczycielami akademickimi z wyłączeniem pracowników obsługi;
  • wsparcie adaptacji zawodowej nowych pracowników (onboarding);
  • koordynowanie oceny okresowej i procesu awansu pracowników niebędących nauczycielami akademickimi;
  • organizacja szkoleń związanych z systemem oceny pracowniczej;
  • opracowanie potrzeb szkoleniowych związanych z rozwojem zawodowym pracowników na podstawie wyników ocen pracowniczych;
  • organizowanie i prowadzenie spraw związanych z rozwojem zawodowym i podnoszeniem kwalifikacji pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, w tym spraw związanych z kierowaniem na kształcenie podyplomowe.

główny specjalista - mgr Anetta Czerska
e-mail: anetta.czerska@cm.umk.pl