Zarejestruj się Zaloguj się
Wypełnij test! Wypełnij test! Wypełnij test! Wypełnij test!

Wypełnij test!

 Wypełnij test!

Maturzysto!

Czy dokonałeś już wyboru kierunku studiów?

Czy już wiesz, jaki zawód chciałbyś wykonywać w przyszłości?

Jeśli trapią Cię podobne pytania i masz wątpliwości, jaki kierunek kształcenia wybrać, skorzystaj z pomocy doradców zawodowych, którzy będą na ciebie czekali na Targach PROMOCJA EDUKACYJNA na UMK w Toruniu 13 marca 2018. Najpierw wykonaj poniższe ćwiczenie-test, dzięki któremu ułatwisz doradcom określenie twojego obszaru zainteresowań zawodowych. Test wypełnij przed przyjazdem na targi i nie zapomnij zabrać wyników ze sobą!

Instrukcja wypełnienia testu:

W teście zaznacz te zdania, z którymi zgadzasz się i które są zgodne z Twoimi opiniami i sposobem myślenia. Test należy wypełniać bez dłuższego zastanawiania się. Pierwsza myśl jest najlepsza! Następnie wpisz wyniki cząstkowe do załączonej tabeli, zsumuj wybrane pozycje w każdej z kolumn, określ w której kolumnie zaznaczyłeś najwięcej punktów, tak byś mógł uzyskać trzyliterowy kod stanowiący wynik końcowy testu.

Jeżeli chcesz zapoznać się z interpretacją wyników, skontaktuj się z doradcą zawodowym podczas Targów PROMOCJA EDUKACYJNA 2018 na stoisku "Biura Karier UMK" w Auli UMK. Na podstawie wyników testu specjaliści pomogą ci dokonać odpowiedniego wyboru kierunku studiów.

Źródło: Zeszyty informacyjno-metodyczne doradcy zawodowego nr 7, Krajowy Urząd Pracy, Warszawa 1998.