Zarejestruj się Zaloguj się
Atrakcje wydziałowe Atrakcje wydziałowe Atrakcje wydziałowe Atrakcje wydziałowe Atrakcje wydziałowe

Atrakcje wydziałowe

 Atrakcje wydziałowe

Wydział Chemii, ul. Gagarina 7

Równolegle do Targów PROMOCJA EDUKACYJNA 2019 Wydział Chemii organizuje „Drzwi Otwarte” w godzinach 10:00 – 15:00. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowano bogaty program obejmujący m.in. pokazy chemiczne odbywające się co godzinę – start 10:30, a także warsztaty kierunkowe.

Pokazy chemiczne to nieprawdopodobna szansa na zobaczenie najefektowniejszych i zapierających dech w piersiach doświadczeń chemicznych. W ramach warsztatów zaprezentowane zostaną krótko wszystkie kierunki oferowane przez wydział: chemia, chemia kosmetyczna, chemia kryminalistyczna, chemia żywności i chemia medyczna. Pracownicy wydziału i studenci udzielą odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Swoje stoisko będzie miał również samorząd studencki wydziału, którego przedstawiciele udzielą informacji związanych m.in. z możliwością uzyskania stypendiów oraz dotyczących programów stażowych i stypendialnych.

Zapraszamy serdecznie tych, którzy chcą studiować chemię, lubią chemię bądź po prostu są ciekawi tego, co wydział może zaoferować.


Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, ul. Gagarina 13a

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne drzwi otwarte naszego Wydziału! Przyjdź i sprawdź, dlaczego razem z nami warto tworzyć #teamwneiz!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was między innymi:

Dzień Otwarty jest doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą dydaktyczną Wydziału, porozmawiania ze studentami i pracownikami, a co za tym idzie – w zdecydowanym stopniu może ułatwić podjęcie decyzji o wyborze kierunku studiów.

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu prowadzi studia licencjackie i magisterskie w następujących kierunkach: zarządzanie, ekonomia, finanse i rachunkowość, komunikacja i psychologia w biznesie (studia dla osób przejawiających humanistyczne zainteresowania) oraz logistyka, która okazała się hitem ubiegłorocznej rekrutacji. Ciągle doskonalimy nasze programy studiów, dostosowując je do wymagań współczesnego rynku pracy.

Wydarzenie ma charakter otwarty - zapraszamy między godziną 9:30 a 14:00.