Solidarni z Ukrainą - ми з Вами

Wypełnij test!

Maturzysto!

  • Czy już wiesz, jaki zawód chciałbyś wykonywać w przyszłości?
  • Czy dokonałeś już wyboru kierunku studiów?
  • Wiesz, który zawód będzie najbardziej dopasowany do Twoich zainteresowań i predyspozycji?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „nie” lub trapią Cię podobne, skorzystaj z pomocy doradców zawodowych, którzy będą na Ciebie czekali w trakcie targów PROMOCJA EDUKACYJNA na UMK w Toruniu już 17 marca 2020 roku. Najpierw jednak wykonaj poniżej załączone ćwiczenie-test, dzięki któremu ułatwisz doradcom określenie Twojego obszaru zainteresowań zawodowych. Test wypełnij przed przyjazdem na targi i nie zapomnij zabrać wyników ze sobą!

Instrukcja wypełnienia testu:

Test składa się z kilkudziesięciu stwierdzeń. Zaznacz w nim te, które są zgodne z Twoimi opiniami i sposobem myślenia. Test należy wypełniać bez dłuższego zastanawiania się. Pierwsza myśl jest najlepsza! Następnie wpisz wyniki cząstkowe do załączonej tabeli, zsumuj wybrane pozycje w każdej z kolumn, określ w której kolumnie zaznaczyłeś najwięcej punktów, tak byś mógł uzyskać trzyliterowy kod stanowiący wynik końcowy testu.

Jeżeli chcesz zapoznać się z interpretacją wyników i szczegółowo je omówić, skontaktuj się z doradcą zawodowym podczas Targów PROMOCJA EDUKACYJNA 2020 na stoisku "Biura Karier UMK" w Auli UMK. . Na podstawie wyników testu specjaliści pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru kierunku studiów.

Źródło: Zeszyty informacyjno-metodyczne doradcy zawodowego nr 7, Krajowy Urząd Pracy, Warszawa 1998.