Mgr Jakub Woźniak [fot. Nadesłane]

fot. Nadesłane

Nowy przewodniczący

2018-03-15

12 marca 2018 r. wyłoniono nowe władze Samorządu Doktorantów UMK. Nowym przewodniczącym został mgr Jakub Woźniak z Wydziału Teologicznego.

Jakub Woźniak jest studentem III roku studiów doktoranckich w zakresie nauk teologicznych oraz student II roku kierunku nauki o rodzinie. Od 2013 r. zaangażowany w działalność Samorządu Studenckiego UMK. Dwa lata później został wybrany na przewodniczącego Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego UMK, a od 2016 r. jest członkiem Rady Wykonawczej Samorządu Studenckiego UMK, w której pełni funkcję przewodniczącego Komisji Dydaktyki i Jakości Kształcenia. W tym samym roku wybrano go na delegata Wydziału Teologicznego do Uczelnianej Rady Doktorantów. Ponadto jest przedstawicielem Samorządu Doktorantów UMK w Doktoranckim Forum Uniwersytetów Polskich. Jakub Woźniak jest organizatorem oraz czynnym uczestnikiem konferencji ogólnopolskich oraz międzynarodowy, altywnie współpracuje z ośrodkami naukowymi, zajmującymi się badaniami nad dorobkiem Josepha Ratzingera - Benedykta XVI. W kręgu jego zainteresowań znajdują się chrystologia, teologia stworzenia, eschatologia oraz liturgika fundamentalna. W wolnych chwilach kibicuje polskim skoczkom narciarskim i piłkarzom. Gra w piłkę siatkową oraz koszykową.

Pełne wyniki wyborów do władz Samorządu Doktorantów UMK:

• Przewodniczący Samorządu Doktorantów: mgr Jakub Woźniak (WT);
  • Przewodniczący Uczelnianej Rady Doktorantów: mgr Sebastian Nowak (WNH);
  • Członkowie Uczelnianej Rady Doktorantów: mgr Zuzanna Znajewska (WBiOŚ), mgr Piotr Kamedulski (WCh), mgr farm. Łukasz Fijałkowski (WFarm CM), mgr Dominika Wysoczyńska (WF), mgr inż. Mateusz Schalau (WFAiIS), mgr Anna Kuszmiruk (WH), lek. Szymon Suwała (WL CM), mgr Aurelia Dymek (WMiI), mgr Jarosław Wojtas (WNEiZ), mgr Sebastian Nowak (WNH), mgr Wojciech Stemplowski (WNoZ CM), mgr Sylwia Antonowicz (WNP), mgr Katarzyna Sopolińska (WPiSM), mgr Mateusz Lewandowski (WPiA), mgr Izabela Kiełek (WSzP), Jakub Woźniak (WT);
  • Członkowie Zarządu Samorządu Doktorantów: mgr Jakub Woźniak (WT) - przewodniczący; mgr Wojciech Stemplowski (WNoZ CM) - wiceprzewodniczący; mgr farm. Łukasz Fijałkowski (WFarm CM); mgr Sylwia Antonowicz (WNP); mgr inż. Mateusz Schalau (WFAiIS);
  • Komisja Rewizyjna Samorządu Doktorantów: mgr inż. Łukasz Jan Niewiara (WFAiIS), mgr Ewa Jankowska (WNEiZ), mgr Monika Michalak (WPiA);
  • Sąd Koleżeński: członkowie Uczelnianej Rady Doktorantów UMK w Toruniu.