EkoWalentynki 2018

2018-02-12

Tegoroczny finał VIII edycji "EkoWalentynek" - czyli akcji "Kochamy recykling!" odbył się 14 lutego w dniu Św. Walentego na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.

14 lutego w godz. 14:00-18:00 można było przynieść do siedziby Wydziału ekonomistów przy ul. Gagarina 13a w Toruniu zużyte baterie i drobne elektroodpady, by otrzymać pierniki w kształcie serca. Dodatkowo do losowo wybranej osoby trafiła nagroda niespodzianka.

Koordynatorem akcji w Toruniu było Centrum Przywództwa i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu UMK, partnerami przedsięwzięcia Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu oraz Fundacja Institute of Effective Asset Management. Pomysłodawcą akcji w całej Polsce jest ekolog Dominik Dobrowolski. Dodatkowe informacje: www.cycling-recycling.eu