Tłumy oświeconych na Bella Skyway Festival

2017-08-28

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu jako główny partner naukowy Bella Skyway Festival przygotował moc świetlnych atrakcji dla festiwalowych gości. Wielkim powodzeniem cieszyła się możliwość wykonania pamiątkowego „oświeconego” zdjęcia do wspólnej fotogalerii.

Obecności Uniwersytetu na Bella Skyway Festival, który od 22 do 27 sierpnia odbywał się w Toruniu, towarzyszyło hasło „Oświeć się na UMK!”. Stanowiło ono również motyw przewodni zabawy fotograficznej, w której można było wziąć udział przy stoisku UMK na pl. Rapackiego. Każdy z odwiedzających stoisko miał szansę zapozować do wyjątkowego zdjęcia w meloniku z żarówką – znakiem rozpoznawczym UMK na BSF oraz w specjalnej fotoramce z hasłem „Oświeć się na UMK!”.

Każdego festiwalowego wieczoru do pamiątkowego zdjęcia ustawiały się setki chętnych.

Galerię „oświeconych” zdjęć można znaleźć na oficjalnym fanpage'u UMK na Facebooku

Więcej o UMK na Bella Skyway Festival