Noc Teologów

2017-06-22

Podchody pn. „Toruńskie Camino”, warsztaty śpiewu, Escape Room - to tylko niektóre z licznych atrakcji Toruńskiej Nocy Teologów, którą w nocy z 23 na 24 czerwca organizuje Wydział Teologiczny UMK. Impreza jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

Całonocne wydarzenie poprzedzi rozpoczęte o godz. 18:00 czuwanie modlitewne. Początek atrakcji o godz. 19:15.
A wśród nich:
- MiniEscape Room – obowiązują wcześniejsze zgłoszenia pod adresem promocja.wt@umk.pl – grupy od 4 do 8 osób; liczba miejsc ograniczona;
- Podchody „Toruńskie Camino”;
- Warsztaty śpiewu prowadzone przez Portamus Gaudium;
- Warsztaty komunikacji interpersonalnej;
- Przyśpieszony kurs biblijnego języka greckiego wraz z interpretacją oryginalnego tekstu;
- Tajemnice Całunu Turyńskiego;
- Tajemnice Muzeum Diecezjalnego;
- Tajemnice Biblioteki Diecezjalnej;
- Tajemnice Archiwum Akt Dawnych Diecezji Toruńskiej;
- Tajemnice Liturgii;
- Tolkien na nowo odczytany.

Poszczególne atrakcje będą powtarzane cyklicznie. Harmonogram jest dostępny na stronie.

Noc Teologów będzie miała miejsce w siedzibie Wydziału Teologicznego UMK przy ul. Gagarina 37. Impreza odbywa się w ramach tegorocznych Dni Torunia.