Joga bez granic

2016-10-19

W niedzielę 23 października 2016 r. o godzinie 11.00 w Galerii Dworu Artusa obyły się warsztaty „Joga bez granic”.

W zajęciach udział wzięli zagraniczni studenci przebywający w Toruniu. W „Jodze bez granic” uczestniczyć mogli także wszyscy chętni: zarówno studenci i pracownicy UMK, jak również mieszkańcy Torunia.

Warsztaty poprowadzili Agata Ślesińska i Witold Orcholski, zajęcia miały charakter otwarty i były bezpłatne (wystarczyło tylko zabrać swoją matę do ćwiczeń). Na zajęcia obowiązywały zapisy. Formularz rejestracyjny dostępny był pod adresem >>link<<

Patronat honorowy nad imprezą objęli Rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika prof. Andrzej Tretyn oraz Przewodniczący Rady Miasta Torunia dr hab. Marcin Czyżniewski. Organizatorzy: Szkoła Jogi „Centrum Yo”, Centrum Promocji i Informacji UMK, Biuro Programów Międzynarodowych UMK, Erasmus Students Network UMK, Centrum Kultury Dwór Artusa.