Spacer z kijkami na jubileusz

2015-05-20

Zorganizowany w ramach jubileuszu 70-lecia UMK, marsz nordic walking odbył się w Toruniu w sobotę 6 czerwca.

Impreza została przygotowana we współpracy z Toruńskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Start: o godz. 10:00 sprzed Wydziału Chemii w miasteczku akademickim na Bielanach, meta: Szkoła Leśna na Barbarce. Imprezę nadzorowała Hanna Szewczyk, instruktorka nordic walking z Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK. Poprowadziła ona instruktaż wprowadzający oraz służyła radą podczas trasy.

Warunkiem udziału w marszu było posiadanie własnego sprzętu do nordic walking. Przydał się również wygodny strój.

Wstęp był wolny dla wszystkich sympatyków tego sportu: początkujących i zaawansowanych. Uczestnicy, którzy dotarli na metę, otrzymali drobne upominki.