Zarejestruj się Zaloguj się
Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite
Strona główna > Kandydaci > Niezbędnik > Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite

Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite

Strona główna > Kandydaci > Niezbędnik > Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite

 Harmonogram Toruń - stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite

STUDIA STACJONARNE
PIERWSZEGO STOPNIA I JEDNOLITE MAGISTERSKIE
I NABÓR
ETAPY REKRUTACJI TERMINY
Rejestracja, wniesienie opłaty rekrutacyjnej
Kandydaci na kierunek: konserwacja i restauracja dzieł sztuki 29.05 (poniedziałek) – 24.06.2017 r. (sobota)
do godz. 23:59
Kandydaci na kierunek: architektura wnętrz 29.05 (poniedziałek) – 27.06.2017 r. (wtorek)
do godz. 23:59
Kandydaci na kierunki: sztuka mediów i edukacja wizualna, grafika 29.05 (poniedziałek) – 03.07.2017 r. (poniedziałek)
do godz. 23:59
Kandydaci na pozostałe kierunki studiów, w tym malarstwo, rzeźba 29.05 (poniedziałek) – 10.07.2017 r. (poniedziałek)
do godz. 23:59
 
Egzaminy wstępne
Kandydaci na kierunek:
konserwacja i restauracja dzieł sztuki
kwalifikacja prac plastycznych 26.06.2017 r. (poniedziałek)
egzaminy praktyczne: 27.06 (wtorek) – 29.06.2017 r. (czwartek)
Kandydaci na kierunek:
architektura wnętrz
egzaminy praktyczne: 29.06 (czwartek) – 30.06.2017 r. (piątek)
Kandydaci na kierunki: grafika sztuka mediów i edukacja wizualna
kwalifikacja prac plastycznych 05.07.2017 r. (środa)
egzaminy praktyczne: 06.07 (czwartek) – 07.07.2017 r. (piątek)
Kandydaci na kierunki:
malarstwo
rzeźba
egzaminy praktyczne: 11.07 (wtorek) – 12.07.2017 r. (środa)
Kandydaci na kierunek: teologia, sp. kapłańska
rozmowa kwalifikacyjna 11.07.2017 r. (wtorek)
Ogłoszenie wyników
I etap ogłoszenie list zakwalifikowanych 13.07.2017 r. (czwartek) godz. 14.00
składanie dokumentów 14.07 (piątek) – 19.07.2017 r. (środa)
II etap ogłoszenie list zakwalifikowanych 21.07.2017 r. (piątek) godz. 14.00
składanie dokumentów 22.07 (sobota) – 25.07.2017 r. (wtorek)
III etap ogłoszenie list zakwalifikowanych 27.07.2017 r. (czwartek) godz. 14.00
składanie dokumentów 28.07 (piątek) – 31.07.2017 r. (poniedziałek)

II NABÓR/PRZEDŁUŻENIE REKRUTACJI W RAMACH I NABORU
ETAPY REKRUTACJI TERMINY
Rejestracja, wniesienie opłaty rekrutacyjnej
Kandydaci na kierunek konserwacja i restauracja dzieł sztuki 11.08 (czwartek) – 13.09.2017 r. (środa) do godz. 23:59
Kandydaci na pozostałe kierunki, w tym malarstwo 11.08 (czwartek) – 16.09.2017 r. (sobota)
do godz. 23:59
Egzaminy wstępne
Kandydaci na kierunek artystyczny konserwacja i restauracja dzieł sztuki
kwalifikacja prac plastycznych 15.09 (piątek)
egzaminy praktyczne 15.09 (piątek) – 16.09.2017 r. (sobota)
Kandydaci na kierunki artystyczne:
malarstwo
egzaminy praktyczne 18.09. (poniedziałek) - 19.09.2017 r. (wtorek)
Kandydaci na kierunek teologia, sp. kapłańska
rozmowa kwalifikacyjna 19.09.2017 r. (wtorek)
Ogłoszenie wyników
ogłoszenie list zakwalifikowanych 20.09.2017 r. (środa) godz. 14.00
składanie dokumentów 21.09 (czwartek) – 25.09.2017 r. (poniedziałek)