Zarejestruj się Zaloguj się
Informacje o kierunku studiów Informacje o kierunku studiów Informacje o kierunku studiów Informacje o kierunku studiów
Strona główna > Kandydaci > Informacje o kierunku studiów

Informacje o kierunku studiów

Strona główna > Kandydaci > Informacje o kierunku studiów

 Informacje o kierunku studiów

Kierunek: zarządzanie (studia 2. stopnia) - tylko po kierunkach ekonomicznych

Bo to Ty zarządzasz przyszłością

Zarządzanie to kierunek studiów, który rozwija wiedzę z zakresu ekonomii, finansów, marketingu i prawa gospodarczego. Studenci zdobywają umiejętności niezbędne do pracy w organizacjach oraz zostają wyposażeni w wiedzę o wszelkich aspektach funkcjonowania nowoczesnych przedsiębiorstw i instytucji. Profil ich wykształcenia odpowiada zapotrzebowaniu rynku pracy, co daje możliwość zajmowania eksponowanych stanowisk. Przygotowani są do pełnienia roli liderów biznesu i kreatorów rzeczywistości gospodarczej.


Dlaczego warto studiować zarządzanie na UMK?

Kierunek zarządzanie na UMK w Toruniu, jako jeden z niewielu w Polsce, może pochwalić się oceną wyróżniającą nadaną przez Polską Komisję Akredytacyjną. Mamy także międzynarodową akredytację AACSB, którą posiada jedynie 5% szkół biznesowych na świecie. Certyfikat ten poświadcza wysoką jakość kształcenia, ale również praktyczny aspekt studiów. Studia na UMK pozwalają na korzystanie z bogatego doświadczenia zawodowego wykładowców. To także możliwość poszerzania swoich zainteresowań poprzez aktywność w kołach naukowych, które licznie działają na naszym Wydziale. Niewątpliwym atutem studiowania zarządzania na UMK jest też Toruń – piękne miasto bogate w atrakcje dla studentów i, co istotne,relatywnie niedrogie.


Co po studiach?

Absolwenci kierunku zarządzanie osiągają sukcesy, jako:

  • menedżerowie i specjaliści w korporacjach międzynarodowych, przedsiębiorstwach oraz własnych firmach
  • pracownicy urzędów administracji państwowej i samorządowej
  • menadżerowie w instytucjach, fundacjach, stowarzyszeniach
  • specjaliści w agencjach konsultingowych
  • eksperci rynku inwestycji i nieruchomości

Stwórzmy razem #teamwneiz!

Dołącz do nas i stwórz razem z nami #teamwneiz! Znajdź nas na Facebooku i Instagramie i zobacz, dlaczego warto studiować na WNEiZ UMK!

Galeria zdjęć

zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ] zarządzanie [fot. WNEiZ]