Zarejestruj się Zaloguj się
Informacje o kierunku studiów Informacje o kierunku studiów Informacje o kierunku studiów Informacje o kierunku studiów
Strona główna > Kandydaci > Informacje o kierunku studiów

Informacje o kierunku studiów

Strona główna > Kandydaci > Informacje o kierunku studiów

 Informacje o kierunku studiów

Kierunek: komunikacja i psychologia w biznesie

Czym jest komunikacja i psychologia w biznesie?

Komunikacja i psychologia w biznesie jest to kierunek o profilu praktycznym, w którym świetnie odnajdują się humaniści marzący o swojej przyszłości w biznesie. Specyfika studiów sprawia, iż nasi studenci w szerokim zakresie rozwijają umiejętności miękkie i kierownicze, co daje absolwentom solidne podstawy do pełnienia funkcji menedżerskich.


Dlaczego warto studiować komunikację i psychologię w biznesie na UMK?

Nasi studenci zostają wyposażeni w wiedzę psychologiczną niezbędną do zrozumienia drugiego człowieka, a także narzędzia i doświadczenie praktyczne. Daje to możliwość elastycznego dopasowania się do potrzeb na rynku pracy. Praktyki, które odbywają nasi studenci już od pierwszego roku studiów, pozwalają na zdobycie umiejętności realnie oczekiwanych przez pracodawców. Najlepsi studenci z tego kierunku realizują działania promocyjne naszego Wydziału mając możliwość współpracy z profesjonalistami oraz budowania wizerunku naszej uczelni. W trakcie studiów każdy może rozwijać swoje zainteresowania w studenckich kołach naukowych.


Co po studiach?

Absolwenci kierunku komunikacja i psychologia w biznesie odnoszą sukcesy jako:

  • profesjonalni sprzedawcy
  • specjaliści ds. wizerunku oraz public relations
  • specjaliści działów marketingu
  • pracownicy działów personalnych
  • trenerzy biznesowi
  • konsultanci i doradcy biznesowi
  • samodzielni przedsiębiorcy

Stwórzmy razem #teamwneiz!

Dołącz do nas i stwórz razem z nami #teamwneiz! Znajdź nas na Facebooku i Instagramie i zobacz, dlaczego warto studiować na WNEiZ UMK!

Galeria zdjęć

komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ] komunikacja w biznesie [fot. WNEiZ]